Medlemstilbud 2018 – Helse

Styret har vedtatt å fortsette å sponse for flere helserelaterte tjenester. Dette håper vi mange av våre medlemmer vil benytte seg av. Tilbudet gjelder for 2018. Medlemmene våre vil med dette kunne motta sponsing til ulike undersøkelser som også er nedfelt i våre avlsanbefalinger. Vi håper mange vil benytte seg av tilbudet som igjen vil gi enda mere helseinformasjon til NKKs dogweb.


NPKs styre ønsker å bidra til at flere av våre medlemmer bidrar til økt informasjon på dogwebs database. For å stimulere til dette vil klubben tilby våre medlemmer at NPK sponser:

  • Rekvisisjoner som bestilles/betales til NKK via ”min side” Patellaundersøkelse (toy/dverg/mellom) kr 125
  • Rekvisisjoner som bestilles/betales til NKK via ”min side” Optigentest (Prcd-pra på toy/dverg/mellom) kr 140
  • Rekvisisjon som bestilles/betales til NKK via ”min side” HD (mellom/stor) AD (stor) kr 255
  • Optigentest (USA)(toy/dverg/mellom) med kr 350 (forutsatt at resultatet registreres i dogweb. NKK godkjenner kun Optigen)

Fremgangsmåte for refusjon: Når rekvisisjon kjøpes, får man denne tilsendt i mail. Videresend mailen til post@puddelklubb.no , og husk å skrive på ditt eget kontonummer og navn om det ikke fremgår av mailen. I mailens emnefelt skriver du ”refusjon reg.nr.xxxxxx” NPK vil deretter overføre utlegget etter at resultatet er registrert i dogweb. OBS! Utbetaling vil bare skje ca. hver andre måned.

Videre har vi hatt felles sponset øyelysing i Oslo og i Trøndelag med svært godt oppmøte og det er veldig bra. NPKs styre ønsker i midlertidig at alle våre medlemmer skal ha tilsvarende tilbud og tilbyr: NPK sponser ordinær øyelysing utført hos NKK godkjent øyelyser, med 150kr. Scann regningen du har fått hos øyelyser, påfør ditt kontonummer og navn om det ikke fremgår av mailen, og send det inn til klubben, mrk emnefeltet ”refusjon øyelysing reg.nr:xxxxxxxxx” NPK vil deretter overføre utlegget eter at resultatet er registrert i dogweb. (Om du ikke har skanner så ta bilde med mobilen og bruk det som vedlegg ) Da håper vi mange av medlemmene våre vil benytte seg av tilbudet !